Masz pytanie?
fala

renowacja mebli

Zapraszamy na warsztaty, w trakcie których będziecie mogli odnowić i wystylizować niewielki mebel, który przyniesiecie ze sobą. Może to być krzesło, szafka nocna, kwietnik, niewielki stolik –  drewniane, ze sklejki lub płyty. Jeśli nie posiadacie takiego mebla, skontaktujcie się z nami, przygotujemy coś z naszych zasobów. Przy wyborze mebla, zwróć uwagę by nie był nadmiernie zjedzony przez korniki. Zabierz coś czego nie będzie Ci szkoda, na czym możesz poćwiczyć swoje pierwsze kroki. Szczegółowy program warsztatu, zakres prac i plan działań jest ustalany indywidualnie i dopasowywany do mebla, na którym będziesz pracować. Podczas naszych warsztatów teoria przeplata się z praktyką. Każdy z uczestników pracuje nad odnowieniem własnego, przyniesionego mebla. Staramy się aby każdy pracował we własnym tempie i na miarę swoich możliwości, jednakże staramy się tak rozplanować prace, aby uczestnicy kończąc warsztaty mieli gotowy i odnowiony mebel.

Spotkania cykliczne odbywają sie w czwartki od godziny 17. Obowiązują zapisy.

Etapy i tematy warsztatów :

-instruktaż rozpoznawania różnych gatunków drewna

-oczyszczanie i usuwanie starych powłok lakierów, wosków czy farb,

-pozbywanie się szkodników z drewna,

-drobne naprawy i uzupełnianie ubytków w meblach,

wykańczanie i zabezpieczanie drewna, w zależności od oczekiwanego efektu poprzez politurę, bejcowanie, olejowanie, lakierowanie czy woskowanie.
-będziemy pracować z opalarkami, skrobakami, szlifierkami

-demontażu i klejenia mebli

-uzupełniania ubytków 

-demontażu i wymiany powłok tapicerskich, naciągania pasów, cięcia i klejenia pianki (jeśli mebel posiada sprężyny - ponownego ich wiązanie

-tapicerowanie siedzisk i oparć krzeseł 

Kupując voucher na warsztaty akceptujesz regulamin.       

 

REGULAMIN WARSZTATÓW :

 1. Warsztaty odbywają się w ustalonym z uczestnikami i uczestniczkami miejscu i czasie.

 2. Celem warsztatów jest nauka. Nie zapewniamy usług stolarskich/renowacyjnych w ramach prowadzonych zajęć. Nie gwarantujemy, że renowacja mebli oraz projekty stolarskie, nad którymi pracują uczestnicy i uczestniczki w trakcie warsztatów zostaną dokończone w czasie ich trwania.

 3. W ramach warsztatów zapewnione są materiały. W ramach warsztatów zakłada się realizację jednego projektu. Za dodatkowe materiały przy niestandardowych projektach organizatorzy warsztatów mogą pobrać dodatkową opłatę.

 4. Pracownia nie ponoszi odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe na skutek nieprzestrzegania regulaminu i zaleceń instruktora.

 5. Zastrzegamy sobie prawo odwołania warsztatów w przypadku zebrania się zbyt małej liczby chętnych. W takim przypadku opłata za warsztaty zostaje zwrócona w terminie 3 dni od dnia planowanej daty warsztatów.

 6. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w opłaconych warsztatach później niż 2 dni przed planowaną datą nie przysługuje zwrot kosztów.

 7. Organizator może odwołać/przełożyć warsztaty ( minimum trzy dni przed terminem warsztatów) jeśli nie zbierze się minimalna liczba chętnych czyli 4osoby lub z przyczyn od siebie niezależnych ( np choroba prowadzącego).
 • st_1_1x1.png

  warsztaty weekendowe

  Cena:400.00PLN
  Netto:400.00PLN(Vat 0.00%)
  1720.00EUR
 • 1_1x1-1.png

  voucher warsztaty cykliczne

  Cena:120.00PLN
  Netto:120.00PLN(Vat 0.00%)
  516.00EUR
 • minimum_1x1.png

  warsztaty indywidualne minimum

  Cena:320.00PLN
  Netto:320.00PLN(Vat 0.00%)
  1376.00EUR
 • medium_1x1.png

  warsztaty indywidualne medium

  Cena:520.00PLN
  Netto:520.00PLN(Vat 0.00%)
  2236.00EUR
 • max_1x1.png

  warsztaty indywidualne max

  Cena:960.00PLN
  Netto:960.00PLN(Vat 0.00%)
  4128.00EUR
 • premium_1x1-1.png

  warsztaty indywidualne premium

  Cena:1350.00PLN
  Netto:1350.00PLN(Vat 0.00%)
  5805.00EUR